Pohledávka ve výši 54 000 Kč (nezajištěná)

  • ID aukce: 6936
  • Aktuální cena

    27 000,00 Kč

  • Vyvolávací cena
    27 000,00 Kč
  • Minimální příhoz
    27 250,00 Kč
Aukce již neprobíhá.
product

Začátek aukce
10.03.2021 09:00

product

Konec aukce
31.03.2021 21:00

Podrobnosti k aukci

Začátkem roku musel klient vystěhovat spolubydlícího (dlužníka), kterého dluh dosáhl vůči klientovi
70 000 Kč. Dlužník se zavazoval splácet dluh po 3 500 Kč měsíčně, vždy do 15. dne v měsíci. První
splátka byla splatná 15.03.2020. Dlužník se neozývá a jeho aktuální dluh činí 54 000 Kč.

 

 

Doručení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Další popisek

Please carefully review our shipping and returns policy before committing to a bid. From time to time, and at its sole discretion, Sbidu may change the prevailing fee structure for shipping and handling.

Historie příhozů

Pro zobrazení historie příhozů se prosím přihlašte.

Často kladené otázky
cssJak se zúčastnit aukce?

Pro účast v aukci, musíte být registrováni v systému DEXPO.CZ a zároveň mít ověřený uživatelský účet (bez ověření se nelze zúčastnit aukce zboží).

cssJak přihodit v aukci?

Pro přihození v aukci je nutné mít ověřený uživatelský účet a zaplacený vstupní poplatek do aukce. Kliknutím na tlačítko “Přihodit nyní” Vás systém DEXPO.CZ vyzve k zadání částky, kterou chcete přihodit, po zadání pouze potvrdíte příhoz a Váš příhoz se v tu chvíli stává platným a aktivním.

cssJak zaplatit za vyhranou aukci?

Pokud jste se stal/a výhercem aukce v systému DEXPO.CZ, srdečně Vám gratulujeme. Zašleme Vám v nejbližší možné době pomocí elektronické komunikace pokyny k platbě a detaily o aukci. Tyto detaily o vyhrané aukci obdržíte po připsané platbě za zboží i písemnou formou na adresu trvalého bydliště (pokud máte uvedenou korespondenční adresu, písemnost obdržíte na danou adresu).