Rodinný dům č.p. 2779 v obci Varnsdorf, okres Děčín

  • ID aukce: 6943
  • Aktuální cena

    2 177 000,00 Kč

  • Vyvolávací cena
    2 177 000,00 Kč
  • Minimální příhoz
    2 187 000,00 Kč
Aukce již neprobíhá.
product

Začátek aukce
15.03.2021 09:00

product

Konec aukce
11.05.2021 21:00

Podrobnosti k aukci

K této pohledávce náleží veškerá dokumentace, která bude předána výherci této aukce.

Katastrální území: Varnsdorf, okres Děčín
Odhadní cena: 3 100 000 Kč (naceněno v roce 2014, aktuální cena je o několik procent vyšší).

Rodinný dům č.p. 2779 stojící na pozemku č.p. 7291 vč. pozemků p.č. 7291, 7292 a příslušenství v obci Varnsdorf, katastrální území Varnsdorf, okres Děčín. Dům je samostatně stojící rodinný dům a nachází se nedaleko centra obce. Je částečně podsklepen, má jedno nadzemní podlaží, částečné podkroví a sklonitou střechu se solárními panely. V RD se nachází 1 bytová jednotka. Parkování před domem i na pozemku. U objektu se nacházejí zastřešený bazén a přístřešek. Celková výměra pozemků je 1 823 m².

Doručení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Další popisek

Please carefully review our shipping and returns policy before committing to a bid. From time to time, and at its sole discretion, Sbidu may change the prevailing fee structure for shipping and handling.

Historie příhozů

Pro zobrazení historie příhozů se prosím přihlašte.

Často kladené otázky
cssJak se zúčastnit aukce?

Pro účast v aukci, musíte být registrováni v systému DEXPO.CZ a zároveň mít ověřený uživatelský účet (bez ověření se nelze zúčastnit aukce zboží).

cssJak přihodit v aukci?

Pro přihození v aukci je nutné mít ověřený uživatelský účet a zaplacený vstupní poplatek do aukce. Kliknutím na tlačítko “Přihodit nyní” Vás systém DEXPO.CZ vyzve k zadání částky, kterou chcete přihodit, po zadání pouze potvrdíte příhoz a Váš příhoz se v tu chvíli stává platným a aktivním.

cssJak zaplatit za vyhranou aukci?

Pokud jste se stal/a výhercem aukce v systému DEXPO.CZ, srdečně Vám gratulujeme. Zašleme Vám v nejbližší možné době pomocí elektronické komunikace pokyny k platbě a detaily o aukci. Tyto detaily o vyhrané aukci obdržíte po připsané platbě za zboží i písemnou formou na adresu trvalého bydliště (pokud máte uvedenou korespondenční adresu, písemnost obdržíte na danou adresu).