Pohledávka ve výši 134 960 Kč (nezajištěná)

  • ID aukce: 6931
  • Aktuální cena

    67 480,00 Kč

  • Vyvolávací cena
    67 480,00 Kč
  • Minimální příhoz
    67 980,00 Kč
Aukce již neprobíhá.
product

Začátek aukce
23.03.2021 09:00

product

Konec aukce
13.04.2021 21:00

Podrobnosti k aukci

Pohledávka je jištěna uznáním dluhu a poslední splátka byla uskutečněna v listopadu 2020.

Druhý syn manželů *******, ***** *****, je podepsán na smlouvě o Uznání dluhu co by ručitel, jeho adresa v současné době mi není známá, protože se v inkriminované době nacházal ve výkonu trestu a další jeho osud neznám. Dopis, který jsem zaslala ******* 1.7.2009 souvisí s vydáním platebního rozkazu, ale některé částky, které jsem za ně platila nebyly do podkladů pro soud zahrnuty. Z těchto důvodů: soud se zabýval pouze smlouvou o uznání dluhu a já jsem i nadále velmi naivně věřila, že jednám se slušnými lidmi, kteří potřebují pomoc. Paní ***** mi říkala "hlavně si to všechno piš, ať o tom máme přehled" a pan ***** mě stále donekonečna ujišťoval "nic nebudete muset platit, všechno
dáme do pořádku". Jenomže se teď na tom otáčejí, já mám sice všechno poctivě zapsané v té excelové tabulce, ale paní ***** mi říká "já vůbec nevím, o čem mluvíš".
Kdyby ***** cokoliv platili v době od 11/2006 do 06/2009, museli by mít o těchto částkách potvrzení, což samozřejmě nemají, to by byl důkaz, že mi ty peníze dluží a proto na žádné moje výzvy nereagují. Ohánějí se tím, že pouze dlužili to, co bylo zaneseno v platebním rozkazu, pak už jim nějak selhává paměť.
 
Manželé ***** jsou sice již důchodci vyššího věku, ale bydlí ve vlastním domě
ještě s rodinou své dcery, příjmy mají slušné a peníze by platit mohli. Pokud vím, tak pana
***** jsem viděla chalupářům natírat střechy objektů. Jaké finanční možnosti má v současné době syn ***** nevím, ale zcela jistě by na to nebyli sami. Manželé ***** měli v minulosti dluhů a věřitelů více, naučili se v tom kličkovat a já jsem jim bohužel nalítla. Jeden čas (nevím, či ještě dnes) ani nemohli mít u žádné banky účet, protože
by jim bylo hned  všechno zabaveno a také vím, že jim svého času hrozilo vězení.

 

 

 

Doručení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Další popisek

Please carefully review our shipping and returns policy before committing to a bid. From time to time, and at its sole discretion, Sbidu may change the prevailing fee structure for shipping and handling.

Historie příhozů

Pro zobrazení historie příhozů se prosím přihlašte.

Často kladené otázky
cssJak se zúčastnit aukce?

Pro účast v aukci, musíte být registrováni v systému DEXPO.CZ a zároveň mít ověřený uživatelský účet (bez ověření se nelze zúčastnit aukce zboží).

cssJak přihodit v aukci?

Pro přihození v aukci je nutné mít ověřený uživatelský účet a zaplacený vstupní poplatek do aukce. Kliknutím na tlačítko “Přihodit nyní” Vás systém DEXPO.CZ vyzve k zadání částky, kterou chcete přihodit, po zadání pouze potvrdíte příhoz a Váš příhoz se v tu chvíli stává platným a aktivním.

cssJak zaplatit za vyhranou aukci?

Pokud jste se stal/a výhercem aukce v systému DEXPO.CZ, srdečně Vám gratulujeme. Zašleme Vám v nejbližší možné době pomocí elektronické komunikace pokyny k platbě a detaily o aukci. Tyto detaily o vyhrané aukci obdržíte po připsané platbě za zboží i písemnou formou na adresu trvalého bydliště (pokud máte uvedenou korespondenční adresu, písemnost obdržíte na danou adresu).