Amedeo Modigliani Naked Woman

  • ID aukce: 6934
  • Aktuální cena

    390 000 000,00 Kč

  • Vyvolávací cena
    390 000 000,00 Kč
  • Minimální příhoz
    390 000 000,00 Kč
Aukce již neprobíhá.
product

Začátek aukce
08.03.2021 09:00

product

Konec aukce
09.05.2021 21:00

Podrobnosti k aukci

Aukce nejdražšího obrazu na území Evropské unie v historii!

Umělecké dílo Amedea Modiglianiho bylo před třemi lety vydraženo za neuvěřitelných 170 milionu dolarů (4,1 miliardy korun českých) a DEXPO.CZ přichází s aukcí dalšího z jeho děl. Je nám ctí, naším jménem zprostředkovat možnost nákupu takového unikátu jako je obraz Amedea Modiglianiho.

K obrazu je veškerá dokumentace spojená se studií a laboratorními výsledky z Říma a Florencie.  V případě zájmu bude dokumentace poskytnuta na základě smluvního vztahu s DEXPO.CZ a zároveň prohlášením o finanční způsobilosti k případnému nákupu uměleckého díla.
 
Jedná se o olejomalbu světoznámého umělce z jeho privátní kolekce.
 

 

Doručení

Lorem ipsum dolor sit amet, consectetur adipisici elit, sed eiusmod tempor incidunt ut labore et dolore magna aliqua. Ut enim ad minim veniam, quis nostrud exercitation ullamco laboris nisi ut aliquid ex ea commodi consequat. Quis aute iure reprehenderit in voluptate velit esse cillum dolore eu fugiat nulla pariatur. Excepteur sint obcaecat cupiditat non proident, sunt in culpa qui officia deserunt mollit anim id est laborum.

Další popisek

Please carefully review our shipping and returns policy before committing to a bid. From time to time, and at its sole discretion, Sbidu may change the prevailing fee structure for shipping and handling.

Historie příhozů

Pro zobrazení historie příhozů se prosím přihlašte.

Často kladené otázky
cssJak se zúčastnit aukce?

Pro účast v aukci, musíte být registrováni v systému DEXPO.CZ a zároveň mít ověřený uživatelský účet (bez ověření se nelze zúčastnit aukce zboží).

cssJak přihodit v aukci?

Pro přihození v aukci je nutné mít ověřený uživatelský účet a zaplacený vstupní poplatek do aukce. Kliknutím na tlačítko “Přihodit nyní” Vás systém DEXPO.CZ vyzve k zadání částky, kterou chcete přihodit, po zadání pouze potvrdíte příhoz a Váš příhoz se v tu chvíli stává platným a aktivním.

cssJak zaplatit za vyhranou aukci?

Pokud jste se stal/a výhercem aukce v systému DEXPO.CZ, srdečně Vám gratulujeme. Zašleme Vám v nejbližší možné době pomocí elektronické komunikace pokyny k platbě a detaily o aukci. Tyto detaily o vyhrané aukci obdržíte po připsané platbě za zboží i písemnou formou na adresu trvalého bydliště (pokud máte uvedenou korespondenční adresu, písemnost obdržíte na danou adresu).