Zde připravujeme nový blog. Již brzy zde najdete několik tipů, triků a rad, které se vám budou hodit při řešení vašich problémů. Mimojiné se zde dozvíte o nejzajímavějších aukcích na našem portálu.

cssJak se zúčastnit aukce?

Pro účast v aukci, musíte být registrováni v systému DEXPO.CZ a zároveň mít ověřený uživatelský účet (bez ověření se nelze zúčastnit aukce zboží).

cssJak ověřit uživatelský účet?

Ověření uživatelského účtu je velmi snadné. Stačí nahrát přední a zadní stranu občanského průkazu / řidičského průkazu a v dalším kroku zaslat ověřovací platbu pomocí platební brány GoPay, která je součástí systému DEXPO.CZ

cssJaké jsou poplatky v systému DEXPO.CZ?

Poplatky v systému DEXPO.CZ jsou individuálně stanovené dle jednotlivých aukcí. Systém DEXPO.CZ si účtuje poplatek za zveřejní nabídky zboží již od 200 Kč do 5 000 Kč.
Poplatek za účast v aukci se stanovuje individuálně dle jednotlivé aukce. Zúčastnit se aukce můžete již od 200 Kč, vstupní poplatek bude odečten z Vašeho kreditu v peněžence Vašeho uživatelského účtu.

cssJak si dobít peněženku?

Dobití se provádí pomocí platební brány GoPay, či dle možných platebních možností systému DEXPO.CZ (převodem na bankovní účet systému DEXPO.CZ).

cssJak zveřejnit Vaší nabídku?

Vaší nabídku zasílejte na emailovou adresu aukce@dexpo.cz , Vaší nabídku prověříme a případně schválíme. Po schválení Vaší nabídky systémem DEXPO.CZ budete vyzvání k úhradě poplatku za vložení aukce, po obdržení platby bude Vaše nabídka, dle dohody přidána a zařazena do systému DEXPO.CZ

cssJak přihodit v aukci?

Pro přihození v aukci je nutné mít ověřený uživatelský účet a zaplacený vstupní poplatek do aukce. Kliknutím na tlačítko “Přihodit nyní” Vás systém DEXPO.CZ vyzve k zadání částky, kterou chcete přihodit, po zadání pouze potvrdíte příhoz a Váš příhoz se v tu chvíli stává platným a aktivním.

cssJak zaplatit za vyhranou aukci?

Pokud jste se stal/a výhercem aukce v systému DEXPO.CZ, srdečně Vám gratulujeme. Zašleme Vám v nejbližší možné době pomocí elektronické komunikace pokyny k platbě a detaily o aukci. Tyto detaily o vyhrané aukci obdržíte po připsané platbě za zboží i písemnou formou na adresu trvalého bydliště (pokud máte uvedenou korespondenční adresu, písemnost obdržíte na danou adresu).

cssNepamatuji si heslo, co mám dělat?

Při zadávání údajů pro přihlášení je nutné věnovat pozornost záměně písmen a číslic (O za 0 nebo l za 1), systém rozlišuje i velká a malá písmena.

Pokud jste heslo skutečně zapomněli, využijte služby zapomněli jste heslo?. Odkaz na tuto službu naleznete na stránce pro přihlášení.

Při využití této služby uvedete svou e-mailovou adresu, pod kterou je Váš účet na systému DEXPO.CZ vedený.

Po zvolení této možnosti Vám odešleme na e-mail, nastavený ve Vašem DEXPO.CZ účtu, zprávu s odkazem, na který je třeba kliknout a zobrazí se Vám formulář pro vytvoření nového hesla.